Ceglédi Szakképzési Centrum Nagykátai Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Ceglédi Szakképzési Centrum
Nagykátai Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

2760 Nagykáta Csonka köz 6.
Telefon: (29) 440-254


Osztályok

2018/2019 tanév osztályai
Osztály jelölése Iskola Ágazat/Szakmacsoport Osztályfőnök
9/1 Szakgimnázium Informatika
Ügyvitel
Ary-Farkas Éva
9/2 Szakközépiskola Eladó Stefanik Anita
9/3 Szakközépiskola Pincér
Villanyszerelő
Ary Zsolt
9/4 Szakközépiskola Asztalos
Villanyszerlő
Ujvari András György
9/5 Szakközépiskola Gépi forgácsoló
Festő
Vajda Balndina Hedvig
10/1 Szakgimnázium Informatika
Ügyvitel
Szarvas Edina
10/2 Szakközépiskola Eladó Lendvai Szilvia
10/3 Szakközépiskola Pincér Gyuriczáné Boczkó Ágnes
10/4 Szakközépiskola Asztalos
Kőműves
Kiss Krisztián
10/5 Szakközépiskola Épület- és szerkezetlakatos
Gépi forgácsoló
Monyoródiné Kocsis Éva
11/1 Szakközépiskola Eladó
Női szabó
Balogh Imola
11/2 Szakközépiskola Épület- és szerekezetlakatos
Gépi forgácsoló
Kasza József
11/3 Szakközépiskola Kőműves
Festő
Asztalos
Furda Attila
11/4 Szakközépiskola Számítógép-szerelő, és karbantartó
Villanyszerelő
Dér Attila
12/1 Szakközépiskola (Régi) Informatika
Ügyvitel
Dudok Andrea
13/1 Szakgimnázium Informatikai rendszerüzemeltető
Ügyviteli titkár
Sipos László
12/2 IE Intenzív esti - Ary-Farkas Éva
13/2 E Szakgimnázium
OKJ
Irodai titkár
Villanyszerelő
Dr. Szűcs Laszló
13/4 IE Intenzív esti - Kölesné Gödöllei Erzsébet
14/1 E Szakgimnázium
OKJ
Irodai titkár
Villanyszerelő
Gépi forgácsoló
Dér Attila
H1 Szakképzési hídprogram Számítógépes adatrögzítő Juhász Zoltán
H2 Szakképzési hídprogram Bevontelektródás kézi ívhegesztő Könyves József
H3 Szakképzési hídprogram Szobafestő Vígh Imre
H4 Szakképzési hídprogram Famegmunkáló Szórádné Juhász Katalin
H5 Szakképzési hídprogram Bevontelektródás kézi ívhegesztő Dr. Szűcs László
H6 Szakképzési hídprogram Számítógépes adatrögzítő Kölesné Gödöllei Erzsébet

Copyright © 2016,
Ceglédi SZC Nagykátai Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája